Sivas'ta Öğrenci ve Çalışanların Tercih Ettiği En İyi Konaklama Rehberi 8. Yılında Hizmetinizde. 2021 Yılında Aktif Aradığınız Yurt,Pansiyon veya Apart Bu Sitede

Hakkımızda

Sivas’ta öğrencilerin için çok kolay bir şekilde konaklayacakları yeri bulması için buradayız

YÖK’ten son olarak çıkan kararname ile üniversiteyi yeni kazanan öğrenciler e-devlet sistemi üzerinden kaydını gerçekleştirmektedir. E-devlet üzerinden kayıt yapan öğrenciler Sivas’a gelmeden kolaylıkla yurt, pansiyon, apartları inceleyebilir veya rezervasyon yaptırabilir. Sivasyurtlar.com Sivas’ta bulunan tüm yurt, pansiyon, apart, stüdyo dairelerin buluşma adres.

 

Hedefimiz siz Sivas’ta okurken en uygun fiyatlarla en konforlu şekilde  yaşamanız Sivas’taki bütün imkanları listeledik.

 

Tüm şehri dolaşarak yurt aramak ve bilgi edinmek yerine istediğiniz yerden istediğiniz Sivas’taki yurt, pansiyon veya apart hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Sivas’taki bütün yurt,pansiyon ve apartların yer aldığı bir rehber platformudur.Sitemizin 3.yılında Sivas’taki öğrenciler ve çalışanlara için farklı alternatifler sunarak istedikleri kaliteye göre en uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunmaktadır.