Sivas'ta Öğrenci ve Çalışanların Tercih Ettiği En İyi Konaklama Rehberi 8. Yılında Hizmetinizde. 2021 Yılında Aktif Aradığınız Yurt,Pansiyon veya Apart Bu Sitede

Hedef Erkek Öğrenci Yurdu

YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yurt,Pansiyon veya Apart Tarafından Bilgi Yüklenmemiştir

Sivas Özel Hedef Erkek Öğrenci Yurtları Hedef -1 ve Hedef -2 olarak iki şubede hizmet vermekteyiz.

Bir, iki, üç ,dört , altı kişilik odalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Odalarımız her gün itinayla temizlenerek hijyen ve düzene önem verilmektedir. Odalarımızda uydu televizyon, gardrop, çalışma masaları, banyo ve lavabo bulunmakla beraber internetiniz de rahatça, kesintisiz ve sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Yemekhanemiz tüm öğrencilerimizin rahatça yemek yiyebilecekleri düzende ve temizlikte tutulmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin LİG TV maçlarını takip edeceği bir plazma televizyonumuzda yemekhanemizde bulunmaktadır.

Katlarımızda bulunan iki su sebili ile 24 saat soğuk ve sıcak içme suyu hizmetinizde olup her katta bulunan iki adet wireless güçlendiricimiz ile internetin tadını odalarınızda çıkaracaksınız. Güvenliğinizi de düşünüyor ve her katta iki tane olmak üzere bulunan güvenlik kameralarımızla gözünüz ve kulağınız oluyoruz.

öğrencilerimizin oturup sohbet edebilecekleri, arkadaşlıklar edinebilecekleri lobimiz ,istedikleri her an sorunlarını paylaşabilecekleri müdüriyetimiz ve ders çalışabilecekleri, bilgiler edinebilecekleri çalışma odalarımız ile biz hizmet kalitemizi üst seviyeye taşırken sizin de memnuniyetinizi üst seviyelere taşımaktayız.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ