Özer Kız Öğrenci Pansiyonu

ADRES
Eski Belediye Sokak No: 7
TELEFON
0539 281 88 87
TELEFON 2
0346 221 83 09
YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sivas Süre Özer Kız Öğrenci Pansiyonu olarak diyoruz ki ;

Sivas Cumhuriyet Üniversitesini kazanan kız öğrencilerimizin ebeveynleri biliyorsunuz ki öğrencinin başarısı yaşadığı ortamla doğru orantılıdır.

Yıllarca güven ve huzurun hakim olduğu kız öğrenci pansiyonu anlayışımızla geleceğin nesillerine hizmet etmekten gurur duymaktayız. Yaşam kalitesini en üst düzeylere taşıyabilmek için üstün bir emek sarf etmekteyiz.Sivas Özer Süre Kız Öğrenci pansiyonunu tercih eden öğrencilerimizle güzel bir aile ortamı yaratmış bulunuyoruz.Öğrencilerimizin bir taraftan birbirleriyle arkadaşlık ederek hoşca vakit geçirebilecekleri,diğer taraftan huzur içinde ders çalışabilecekleri düşünülerek1, 2,3 ve 4 kişilik odalar tasarladık.Buradaki yaşam alanlarını ihtiyaçlarına göre düzenlemekteyiz.Bu yüzden Sivas’ın ve Cumhuriyet Üniversite’sinin en çok tercih edilen kız öğrenci pansiyonlarından biriyiz.Veliler gönül rahatlığı içinde kız öğrencilerini teslim ederek geldikleri yerlere gönül huzuru ve gözleri arkada kalmadan dönüyorlar.

Üniversite hayatının öğrenci için önemli unsurlarından olan barınma, yemek ve çalışma ortamının sağlanması ve bunun özellikle kız öğrenciler için daha güvenli olması için Sivas şartlarında Özer Süre Kız Öğrenci Pansiyonu sıcak aile ortamında ve en uygun ekonomik çözümlerle kız öğrencilerimize hizmet vermektedir. Sivas’a Cumhuriyet Üniversitesi’nde okumaya gelen kız öğrencilerimizin sadece derslerine odaklanıp başka hiçbir şeyi kendilerine dert edinmemeleri için ‘’her şey dahil’’ sistemini getirdik.Kız öğrencilerimizin özellikle kıyafetlerine olan düşkünlüğünü bildiğimiz için çamaşır yıkamayı ücretsiz yaptık.Rutin olarak her hafta çamaşırları yıkanıp kurutulup teslim ediliyor ve ücret alınmıyor.Ayrıca oda temizliği personelimiz tarafından yapılmaktadır

Süre Özer Kız Öğrenci Pansiyonumuz Sivas’ımızın en merkezi yerinde olması ayrıca Cumhuriyet Üniversitemize giden otobüs duraklarına olan yakınlığı ile de avantajlıdır.

Süre Özer Kız Öğrenci Pansiyonunda sabah kahvaltısı hafta içi 07:00-10:00 saatleri arasında açık büfe olarak sunulmaktadır. Akşam yemekleri ise 18:00-20:00 saatleri arasında servis edilmektedir. İkinci öğretimde okuyan öğrenciler için akşam yemeği servisi 21:30-23:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Yemek listelerimiz yurt öğrencilerinin genel istekleri dikkate alınarak belirlenmektedir. Kahvaltı ve akşam yemeklerinde sunulan yiyecekler türlerine göre, uzman diyetisyen tarafından yetişkin bir insanın bir günlük besin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak şekilde vitamin ve kalori hesabı yapılarak hazırlanır. Bütün yiyecekler, usta ahcılarımız tarafından,pansiyonumuz bünyesinde bulunan profesyonel ve açık mutfağımızda özenle hazırlanmaktadır. Kullanılan gıda maddelerinin tamamı en kaliteli markalardan seçilmektedir.
Bütün gıda maddeleri günlük alınmaktadır. Süre Özer Kız Öğrenci Pansiyonunda hiç bir gıda maddesi stok yapılmaz. Sabah kahvaltıları açık büfe olup, günün menüsüne uyum gösteren en az 10 çeşit kahvaltılık sunulmaktadır. Sabah kahvaltılarında dönüşümlü olarak yine günün menüsüne uyum sağlayacak şekilde ekstra ilaveler verilmektedir. Akşam yemeklerimiz ise 4 çeşit olup yemek saati bitene kadar sıcak tutularak self servis olarak sunulmaktadır. Ramazan aylarında ve diğer dini günlerde oruç tutmak isteyen öğrencilere sahur yemeği hazırlanır.

Süre Özer Kız Öğrenci Pansiyonunda yemeklere katılan su ve içecek sularının tamamı Life Flo marka Mikrobiyolojik su arıtma cihazı tarafından arıtıldıktan sonra kullanıma sunulmaktadır. Ayrıca, öğrencilerimiz sıcak içecek ihtiyaçları için yine 24 saat ortak kullanıma açık çay setimizden çaylarını ve sıcak sularını ücretsiz temin edebilmektedir.

Sivas’ın ulaşım sorunu olmayan en merkezi yerinde, deneyimli ve eğitimli personeliyle her türlü sorununuzun çözümüne katkı sağlayan, ilgi ve seçimlerinize dayalı sosyal bir çevre içinde olmanıza yardımcı, kaliteli, konforlu, güvenli ve özgür yaşanabilen ortamlarda, sizlerin sıcak bir aile ortamında yaşamanız için en uygun ve en ekonomik çözümler sunulmaktadır…

2011 yılında İlkay Özer ve Rıza Özer’in Atatürkçü çağdaş ve atılımcı işletme anlayışını ilke edinen ÖZER SÜRE KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU profesyonel ve yurt yönetiminde tecrübeli tamamı kadınlardan oluşan hizmet kadrosu ile öğrencilerimiz ve velilerimizin hizmetindedir…

Öğrencilerimizin rahatı, konforu güvenli bir aile ortamı içinde titizlikle yerine getirilmektedir… Pansiyonumuz bir aile kuruluşudur ve öğrencilerimizi ailemizden biri olarak kabul eder ve sizlerin her türlü ihtiyaçları için tereddüt etmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımızla…

Özer Kız Öğrenci Pansiyonu Özer Kız Öğrenci Pansiyonu Özer Kız Öğrenci Pansiyonu Özer Kız Öğrenci Pansiyonu Özer Kız Öğrenci Pansiyonu Özer Kız Öğrenci Pansiyonu Özer Kız Öğrenci Pansiyonu Özer Kız Öğrenci Pansiyonu Özer Kız Öğrenci Pansiyonu Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu
Özer Kız Öğrenci Pansiyonu

Henüz video eklenmemiş.

 1. Serap Gündoğdu dedi ki:

  Ucuz ve kaliteli bir pansiyon arıyorsanız tercih edebilirsiniz burayı, aileniz de görünce beğenecektir zaten.

 2. Ayşe Emsal dedi ki:

  Sivastaki pansiyonlar gerçekten diğer şehirlere göre daha temizler. Özer pansiyonunda 2 yıl kadar kaldım bende.

 3. Nazlı Ulu dedi ki:

  Baskıcı değil, korumacı olduklarını, aileniz gibi davrandıklarını çok iyi anlayabilirsiniz burada kalırsanız.

 4. Ela Nur Özdemir dedi ki:

  Oda arkadaşlarımla sonradan eve çıkmıştık ama burda ki rahatı bulamadık.

  1. Merve dedi ki:

   Sözleşme imzalatıyolar mı acaba kyk çıkınca izin veriyorlarmı arkadaşlar

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ