Sivas'ta Öğrenci ve Çalışanların Tercih Ettiği En İyi Konaklama Rehberi 8. Yılında Hizmetinizde. 2022 Yılında Aktif Aradığınız Yurt,Pansiyon veya Apart Bu Sitede

Mevlana Kız Öğrenci Yurdu

YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yurt,Pansiyon veya Apart Tarafından Bilgi Yüklenmemiştir

Sivas kız yurtları arasında sivrilerek en tepede oturmamızın başlıca sebebi otel odası konforu sağlayan ve bu kadar lüks odalar da böylesine uygun fiyatlara kalmanızı sağlamamızdır.

Sivas Kız Yurtları genelde şehire uzak ve oldukça pahalıdır. Biz ise yurdumuzun fiyatları ile övünmekten siz değerli öğrenciler ve velilerimize sağladığımız bu imkanın arkasında durmaktan kıvanç duymaktayız.

Bununla birlikte şehir merkezine en yakın tek yurt olarak Sivas Kız Yurtları arasında en iyisiyiz. Odalarımızda banyo tuvalet ve tv üniteleri bulunmaktadır. Her bütçeye uygun tek özel yurt Sivas Kız Yurtları mevalana kız yurdu.

Mevlana Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizin ve ailelerinin hiçbir endişeye yer bırakmayacak güven duygusu içinde barınmalarını sağlamak üzere kuruldu. Yurdumuzu tercih eden gençlerimiz, Sivas’ta geçirecekleri öğrencilik yıllarının tadını çıkarabilecek barınma ortamını buluyorlar.

Yurdumuz, barınmadan ibaret olmayan misyonuyla, öğrencilerimizin kent yaşamına uyumu ve eğitimlerine rehberlik desteği ile de ilgileniyor. Bu yönüyle, kollektif dayanışmaya büyük önem veriyoruz. Öğrencimizin kendisini aile ortamındaki gibi güvende ve huzurlu hissetmesi için gerekli şartları en iyi biçimde oluşturuyoruz.

Sivas’ta yaşamanın ipuçlarını ve püflerini öğrencilerimize aktarıyor, şehirde en güzel hatıralarını biriktirebilmelerini kolaylaştırmak üzere bütün güçlükleri üzerlerinden alıyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ