Sivas'ta Öğrenci ve Çalışanların Tercih Ettiği En İyi Konaklama Rehberi 8. Yılında Hizmetinizde. 2022 Yılında Aktif Aradığınız Yurt,Pansiyon veya Apart Bu Sitede

Şarkışla Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonları

YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yurt,Pansiyon veya Apart Tarafından Bilgi Yüklenmemiştir

Üniversite bilgidir, kültürdür, ilimdir, irfandır… Yepyeni bir sosyal çevre, kurulan sımsıcak dostluklar ve geleceğe atılan en büyük adımdır. Tüm bunların yanında baba ocağından ayrılma ve alınan ilk kişisel sorumluluktur.

Özel Erdem Öğrenci Yurtları, hayatınızın geri kalanına etki edecek bu özel süreçte başta konaklama olmak üzere sağladığı tüm hizmetlerle en büyük destekçinizdir. Sizin için huzurlu güvenli ve konforlu bir yaşam alanı hazırlayan Özel Erdem Öğrenci Yurtları, tüm öğrencileri şehrin merkezinde, şehirle iç içe aktif bir yurt yaşamına davet etmektedir.

3 KİŞİLİK ODALARDA HERŞEY DAHİL YAŞAM
Erdem Pansiyon, ailesinden ilk kez uzakta kalacak gençlerin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla kompleks olarak planlanmıştırtır. Ayakkabısız girilen odaların yanı sıra kafeterya, yemek hane, etüt merkezi ve dinlenme alanı bulunmaktadır. Yedi kişiye bir banyo ve tuvaletin düştüğü binada çamaşır yıkama ve kurutma için ayrı mekanlar bulunmaktadır..
Erdem Pansiyonlarının diğer imkanlarını görmek için ” Hizmetler ” bölümüne bakınız.
3 kişilik odalarda sadece 58 erkek öğrenci
kontenjan mevcuttur.

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN!

Erdem Öğrenci Pansiyonları içiniz rahat olsun, gözünüz arkada kalmasın diye kayıt yaptıran tüm öğrencileri hiçbir ekstra ücret istemeden ferdi kaza sigortası ile güvence altına alıyor, emanetinizi sigortalıyor. Yurtta, okulda, yolculukta, serviste, derste, piknikte, hatta ailelerinin yanında öğrencilerimizin başına gelebilecek kazalardan kendimizi sorumlu hissediyor, emanetlerinizi ferdi kaza sigortasıyla güvence altına alıyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ